Pricemania - babaloo

HEUREKA - overené zákazníkmi

 

NOVINKY

arr3PREDAJŇA PRESŤAHOVÁMilí zákazníci, s potešením Vám oznamujeme, že od pondelka 14. 9. 2015 nájdete našu predajňu v... arr3Prečo hrať s deťmi spoločenské hry?         Popri času, ktorý dnes deti trávia za televízorom, počítačom, tabletom, či mobilom netreba... arr3Gumičkové náramkyBuďte "in" s gumičkovými náramkami! So setmi na výrobu gumičkových náramkov si deti zlepšujú nielen... arr3BOOMco zbraneHračkárske zbrane BOOMco od Matella sa od iných odlišujú tým, že šípky sú vyrobené s patentovanou... arr3NOVINKA - playmobil Víly Predstavujeme novinku pre dievčatká - svet víl, ktorú už nájdete v našej ponuke. Dievčatká sa cez...

TOVAR V AKCII

naša cena 16,69 €
skladom
naša cena 19,99 €
skladom

Úvod » LEGO® stavebnice

stavebnice LEGO®

Na svete snáď neexistuje dieťa, ktoré by nepoznalo stavebnice LEGO. Táto jednoduchá stavebnicová hra ponúka zábavu pre milióny detičiek a zo dňa na deň rozvíja ich kreativitu. Najväčší úspech Lega spočíva hlavne v tom, že sady síce obsahujú niekoľko desaťtisícok rôznych prvkov, ale všetky sú navzájom kompatibilné. 

Kocky - dieliky sa na prvý pohľad zdajú byť jednoduché, ale pri ich výrobe a návrhu sa muselo vziať do úvahy viacero dôležitých stanovísk. V prvom rade to, že sú určené pre deti, teda ich použitie nesmie byť zložité. Proces realizácie montáže a demontáže by mal byť samozrejmý a ľahký. 
 
Lego sa dnes rozdeľuje do rôznych kategóríí 
 
Lego Duplo - určené pre najmenších legáčikov, ktoré je vhodné už od  1,5 roka, kocky sú prispôsobené do malých ručičiek , takže sú väčšie ako Lego Classic. 
 
Lego Friends, Lego Elves, Lego Disney Princess - určené hlavne pre dievčatá od 4 rokov. 
 
Lego Star Wars, Lego City, Lego Ninjago, Lego Bionicle, Lego Nexo Knights, Lego Super Heroes, Lego Speed Champions - určené pre chlapcov od 4 rokov. 
 
Lego Technic - okrem kociek sú pridané rôzne zložitejšie prvky, špirály, ozubené kolieska... pre rôzne vekové kategórie 
 
Lego Creator 3v1 - z jednej sady sa dajú postaviť až tri krásne veci. 
 
Lego Architecture  - Fantastické stavby zo sveta ožijú v tvojej izbe vďaka tomuto legu. 
 
Ku každému setu je pripojený farebný prehľadný plánik, vďaka čomu je skladanie jednoduché a zábavné. Lego je rozdelené aj podľa rôznych vekových kategórií podľa obtiažnosti a počtu kusov kociek. Výborná hračka od najmenších až po dospelých. Rozvíja zručnosť, trpezlivosť, kreativitu, fantáziu, sústredenie.

 LEGO Architecture    LEGO CITY  LEGO CLASSIC  LEGO Creator LEGO Disney princezné  LEGO duplo  LEGO ELVES LEGO Friends  LEGO Juniors  LEGO Mindstorms  LEGO Minifigúrky  LEGO NEXO KNIGHTS  LEGO NINJAGO  LEGO SPEED CHAMPIONS  LEGO STAR WARS  LEGO Super Heroes  LEGO Technic 

 


TOPlist analytics
NjFkM