Pricemania - babaloo

HEUREKA - overené zákazníkmi

 

NOVINKY

arr3PREDAJŇA PRESŤAHOVÁMilí zákazníci, s potešením Vám oznamujeme, že od pondelka 14. 9. 2015 nájdete našu predajňu v... arr3Prečo hrať s deťmi spoločenské hry?         Popri času, ktorý dnes deti trávia za televízorom, počítačom, tabletom, či mobilom netreba... arr3Gumičkové náramkyBuďte "in" s gumičkovými náramkami! So setmi na výrobu gumičkových náramkov si deti zlepšujú nielen... arr3BOOMco zbraneHračkárske zbrane BOOMco od Matella sa od iných odlišujú tým, že šípky sú vyrobené s patentovanou... arr3NOVINKA - playmobil Víly Predstavujeme novinku pre dievčatká - svet víl, ktorú už nájdete v našej ponuke. Dievčatká sa cez...

» VIAC O PLAYMOBIL
VIAC O ZNAČKE PLAYMOBIL
 
Playmobillogo.jpg
 
Hračky značky playmobil vyrába Brandstätter Group (geobra Brandstätter GmbH & Co KG) so sídlom v Nemecku už viac 39 rokov. Hračka Playmobil sa narodila v Nemecku v roku 1974. Výrobný závod je v Nemecku a kompletizačné na Malte, Španielsku a v Českej republike, takže sú MADE IN EUROPE.
Spoločnosť kladie vysoké nároky:
- na vývoj a design,
- testy výrobných vstupných materiálov (vrátane farieb),
- testy na kvalitu a bezpečnosť už hotových výrobkov podľa európskych a amerických bezpečnostných štandardov.

Playmobil 1-2-3 sú hračky vhodné pre najmenších od 1,5 roka. Sú dostatočne veľké a neobsahujú malé časti, ktoré by mohli deti prehltnúť.

Ostatné tématické rady značky playmobil sú určené pre vek 4+, nakoľko obsahujú aj malé časti. S hračkami playmobil sa väčšinou deti hrávajú vo veku 6-12 rokov. Dospelé postavičky merajú 7,5 cm a postavičky detí 5,25 cm. Postavičky sú ohybné v páse (vedia sedieť), hýbu rukami, zápästím a hlavami. Hračky Playmobil majú množstvo detských fanúšikov aj vďaka tomu, že umožňujú vybudovať svet v malom a zažiť ho do najmenších detailov.
TOPlist analytics
ZGFiYTA