Pricemania - babaloo

HEUREKA - overené zákazníkmi

 

NOVINKY

arr3PREDAJŇA PRESŤAHOVÁMilí zákazníci, s potešením Vám oznamujeme, že od pondelka 14. 9. 2015 nájdete našu predajňu v... arr3Prečo hrať s deťmi spoločenské hry?         Popri času, ktorý dnes deti trávia za televízorom, počítačom, tabletom, či mobilom netreba... arr3Gumičkové náramkyBuďte "in" s gumičkovými náramkami! So setmi na výrobu gumičkových náramkov si deti zlepšujú nielen... arr3BOOMco zbraneHračkárske zbrane BOOMco od Matella sa od iných odlišujú tým, že šípky sú vyrobené s patentovanou... arr3NOVINKA - playmobil Víly Predstavujeme novinku pre dievčatká - svet víl, ktorú už nájdete v našej ponuke. Dievčatká sa cez...

slide /fotky4430/slider/MEGAVYPREDAJ.png
 
OPATRENIA v dôsledku Koronavírusu

Milí zákazníci,

v záujme ochrany zdravia a zastavenia šírenia Koronavírusu sme dočasne pozastavili možnosť objednať tovar s možnosťou platby na dobierku kuriérovi alebo v hotovosti pri osobnom prevzatí. 

Za tovar tak môžete momentálne platiť výlučne vopred prevodom na účet, aby sa minimalizoval čas styku zákazník - kuriér a manipulácia s peniazmi.

Ďakujeme za pochopenie.

 

 

vaše najobľúbenejšie značky

 

    

    

         

  

  

Prajeme vám príjemný nákup!


 

 

                              

 

LEGO Group. ©2014 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo sú ochrannými známkami spoločnosti LEGO Group. © 2014 Lucasfilm Ltd. & TM. Všetky práva vyhradené.

PLAYMOBIL® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Geobra Brandstätter Stiftung & Co. KG, www.playmobil.com

TOPlist analytics
MGZhY